Reklamný spot

Dobrá reklama presvedčí, šokuje alebo sa dostane priamo pod kožu a zostane v mysli príjemcu.
Reklamný spot je klasická forma reklamy. Má obvykle 3 fázy – najskôr strhne pozornosť ostrým predelom, farebným efektom alebo rýchlym pohybom, potom poskytne emotívne zabalenú informáciu a nakoniec poskytne údaje o možnosti získania produktu.

Krátky, akčný, vizuálne úderný – plná koncentrácia na reklamné posolstvo. To je sila reklamy!

Reklamná klasika ohromuje rýchlym zvyšovaním povedomia a silným dosahom.
Asi za 30 sekúnd diváka zachytí, ohromí pôsobivými obrázkami a presvedčí – v skratke.
Má všestranné použitie: pre online, televíziu alebo veľkoplošnú obrazovku.
Televízia dosahuje rýchly a efektívny rozsah a má aj mnoho iných výhod.

Reklama je zvyčajne 20-30 sekundový film , v ktorom sa spoločnosti/ značky predstavujú svoje produkty alebo služby a ktorý sa používa na rôzne účely cross-media marketingu.
TV spot má široké využitie najmä pri budovaní značky. Funguje vo všetkých kategóriach: rýchlo-obrátkový tovar, maloobchod i finančné služby, najnovšie sú najväčšími investormi do TV reklamy online značky.

Reklamy sa zvyčajne realizujú širokou škálou technických a kreatívnych štylistických prostriedkov. Od testimonial spotu (odporúčanie) cez ambientný spot (nezvyčajný, bláznivý, šokujúci) až po porovnávací spot s aha efektom – každý spot má svoje vlastné požiadavky.

Vyrobíme vašu jedinečnú reklamu na použitie v televízii, na veľkej obrazovke, pre vaše platformy sociálnych médií alebo na online použitie ako pre-roll.
Kampane, ktoré používajú televíziu a online zároveň, sú dvakrát účinnejšie ako kampane bez televízie a mnohí túto synergiu úspešne využívajú.

TOP

Máte záujem o reklamný spot?

Alebo potrebujete profesionálne prostredie pre vašu filmovú produkciu? Radi vám poradíme s vaším individuálnym filmovým projektom!
Kontaktujte nás a opýtajte sa.