O nás

 

Viva Studio od roku 1993 patrí medzi produkčné spoločnosti s najdlhšou tradíciou na Slovensku.

Ponúkame kompletný servis pri výrobe audiovizuálnych programov: reklama, film, televízne relácie, záznamy z podujatí.

Výsledky našej práce sú určené najmä pre televízne vysielanie.

Od roku 2007 prevázkujeme aj metropolitnú televíziu TV BRATISLAVA, produkujeme každý deň viac ako 1 hodinu premiérového programu.

  

Viva Studio, ako dodávateľ televíznej objednávkovej tvorby a záznamov z podujatí, je jeden z piatich najvýznamnejších subjektov vo filmovej  a televíznej produkcii na Slovensku.
Uvádza to Ministerstvo kultúry vo svojom dokumente  Správa o stave a potenciáli kreatívneho priemyslu na Slovensku (strana 55) ako výsledok svojho prieskumu trhu 2016.

 

Naše poslanie

Naším poslaním je poskytovať individuálny a jedinečný servis pre svojích klientov, s využitím vysoko kvalifikovaných odborníkov, na základe výbornej znalosti televízneho tvorivého prostredia, s využitím  modernej techniky a efektívnych metód pri produkcii.
Sme progresívni v oblasti výroby televíznych formátov, technických zariadení, tiež podporujeme klientov pri  prezentácií výsledkov spolupráce.

Naša vízia

Viva studio, ako stabilný člen televíznej branže, sa stať znova lídrom v oblasti tohoto podnikania. Chceme byť najlepšou voľbou pre zákazníkov v oblasti výroby TV programov, založenou na pridanej hodnote a individuálnom prístupe.
Náš profesionálny tím chce kvalitnou tvorbou obsahu prispievať k úspechu našich klientov.Viva Studio poskytuje kompletný servis pri výrobe audiovizuálnych programov: reklama, film, televízne relácie, záznamy z podujatí. Pre televízne vysielanie a online.

0903 445 631
vivastudio@vivastudio.sk

© Copyright Vivastudio | Tvorba eshopu
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam